.358 | 200gr | Hornady InterLock SP-RP kule ladedata

.358 | 200gr | Hornady InterLock SP-RP

Hornady-logoav Hornady · Se detaljer på produsentens nettsted

InterLock SP-RP
Inneholder bly
SKU: 3510
Tvist: 1:6.0

Spesifikasjoner

Vekt

200 gr (12.96 g)

Diameter

0.358″ (9.09 mm)

Tverrsnittstetthet

0.223

BC G1

0.282

Type

InterLock SP-RP

Min. tvist

1:6.0

Relaterte ladeoppskrifter

Ladeoppskrifter med .358 | 200gr | InterLock SP-RP er tilgjengelige for følgende kalibre:

Lignende kuler

Prosjektiler av samme kaliber innenfor ±0,003", ±5 gr og med samme blyinnhold fra andre merker.

Community-ladedata for .358 | 200gr | InterLock SP-RP

Ladninger for .358 | 200gr | InterLock SP-RP fra vårt fellesskap:

2 ladninger

KaliberKruttLøp (cm)Ladning (g)OAL (mm)Maks. trykk (bar)Munnfart (m/s)
.35 Rem.Vihtavuori Vihtavuori N12050.81.8963.22346 (85%)625
.35 WhelenReload Swiss RS 4061.03.6384.33659 (91%)838