.358 | 200gr | Hornady InterLock SP-RP kogel herlaadgegevens

.358 | 200gr | Hornady InterLock SP-RP

Hornady-logovan Hornady · Bekijk details op de website van de fabrikant

InterLock SP-RP
Bevat lood
SKU: 3510
Twist: 1:6.0

Specificaties

Gewicht

200 gr (12.96 g)

Diameter

0.358″ (9.09 mm)

Doorsnededichtheid

0.223

BC G1

0.282

Type

InterLock SP-RP

Min. twist

1:6.0

Gerelateerde laadrecepten

Laadrecepten met .358 | 200gr | InterLock SP-RP zijn beschikbaar voor de volgende kalibers:

Vergelijkbare kogels

Projectielen van hetzelfde kaliber binnen ±0,003", ±5 gr en met hetzelfde loodgehalte van andere merken.

Community-laadgegevens voor .358 | 200gr | InterLock SP-RP

Ladingen voor .358 | 200gr | InterLock SP-RP van onze community:

2 ladingen

KaliberKruitLoop (cm)Lading (g)OAL (mm)Max. druk (bar)Mondingssnelheid (m/s)
.35 Rem.Vihtavuori Vihtavuori N12050.81.8963.22346 (85%)625
.35 WhelenReload Swiss RS 4061.03.6384.33659 (91%)838