.308 | 150gr | Barnes TTSX BT koeël laaidata

.308 | 150gr | Barnes TTSX BT

Barnes-logodeur Barnes · Sien besonderhede op vervaardiger se webwerf

TTSX BT
Loodvry
SKU: 30366
Draai: 1:12.0

Die Barnes TTSX BT (Tipped Triple-Shock X Boat Tail) koeël is ontwerp vir handladers en jagters wat uitsonderlike terminale prestasie soek. Dit is gebou van soliede koper en het 'n polimeerpunt wat die ballistiek verbeter en vinnige uitbreiding by impak inisieer. Hierdie koeël is ideaal vir 'n verskeidenheid toepassings, insluitend die jag op groot wild, waar maksimum gewig behoud en diep penetrasie krities is. Dit is geskik vir kalibers soos .243, .270 en .308, wat dit veelsydig maak vir verskillende wild soos takbokke, elande en ander groot diere. Die voordele van die TTSX BT sluit in sy vermoë om konsekwent oor verskillende snelhede uit te brei, verminderde loopbesoedeling weens sy geheel-koperen konstruksie, en hoë ballistiese koëffisiënte vir verbeterde akkuraatheid. Alles in ag genome is die Barnes TTSX BT 'n topkeuse vir jagters wat beide prestasie en etiese oorwegings prioritiseer.

Spesifikasies

Gewig

150 gr (9.72 g)

Deursnee

0.308″ (7.82 mm)

Deursnitdigtheid

0.226

BC G1

0.42

BC G7

0.212

Tipe

TTSX BT

Min. draai

1:12.0

Verwante laai-resepte

Laai-resepte met .308 | 150gr | TTSX BT is beskikbaar vir die volgende kalibers:

Soortgelyke koeëls

Projektiele van dieselfde kaliber binne ±0,003", ±5 gr met dieselfde loodinhoud van ander handelsmerke.

Gemeenskapslaaidata vir .308 | 150gr | TTSX BT

Ladings vir .308 | 150gr | TTSX BT van ons gemeenskap:

120 ladings

KaliberPoeierLoop (in)Lading (gr)OAL (in)Maks. druk (psi)Mondingsnelheid (fps)
.30-06 Spring.Vihtavuori Vihtavuori N54024.052.03.25950747 (85%)2802
.30-06 Spring.ADI AR 220822.153.03.29554495 (91%)2838
.308 Win.Reload Swiss ReloadSwiss RS 4018.041.32.79653410 (89%)2595
.308 Win.Reload Swiss ReloadSwiss RS 4024.0••.•2.79653410 (89%)2753
.30-06 Spring.Reload Swiss RS 6223.6••.•3.33945503 (77%)2825
.30-06 Spring.Reload Swiss RS 6223.6••.•3.34043385 (74%)2785
.30-06 Spring.Winchester StaBALL Match22.0••.•3.34056807 (95%)2890
.30-06 Spring.Winchester StaBALL Match22.0••.•3.34055980 (93%)2877
.308 Win.Alliant Powder Power Pro 1200-R16.0••.•2.80059573 (96%)2690
.308 Win.Vihtavuori N54021.7••.•2.82045818 (76%)2582
.308 Win.Vihtavuori N55021.7••.•2.80044157 (73%)2589
.30-06 Spring.Ramshot Big Game22.0••.•3.34057769 (98%)2930
.308 Win.Vihtavuori Vihtavuori N13015.6••.•2.75856321 (94%)2484
.300 WSMWinchester 76020.0••.•2.86053008 (83%)2933
.300 WSMWinchester 76018.0••.•2.86053008 (83%)2848
.308 Win.Reload Swiss RS 4018.1••.•2.80055122 (92%)2621
.30-06 Spring.Vihtavuori N54022.0••.•3.34058183 (99%)2864
.30-06 Spring.Ramshot Big Game22.0••.•3.24041980 (71%)2654
.30-06 Spring.Vihtavuori N54022.0••.•3.24048708 (83%)2717
.300 Win. Mag.Reload Swiss RS 6022.0••.•3.34060047 (96%)3196
.30-06 Spring.ADI ADI AR 220822.1••.•3.38549005 (83%)2756
.308 Win.Vihtavuori N54021.7••.•2.80044106 (73%)2526
.308 Win.Vihtavuori N54021.7••.•2.80051665 (86%)2651
.30-06 Spring.ADI ADI AR 220822.1••.•3.29039172 (67%)2549
.30-06 Spring.Vihtavuori N13522.0••.•3.34058062 (99%)2848
Bladsy 1 van 5